| MaceWindu2089 a întrebat:

Știți pe ce site romanesc pot găsi un comic book cu Namor The Sub-Mariner?

Răspuns Câştigător
| Pandicornita a răspuns:

Nu

Funda?

1 răspuns:
| Sabretooth a răspuns:

Nu poți găsi pe nici un site românesc benzi desenate ( am incercat si tot ce am gasit a fost un site care iti cerea autentificare si nu avea decât 2 benzi care trebuie să le descarci, lucru pe care nu l.am facut )
Ar fii posibil să găsesti ceva benzi cu Spider man sau X-men dar cu Namor in nici un caz deoarece e un personaj mai secundar
Încearcă pe un site străin
Funda?