| LaughOutLoud a întrebat:

Un nou comic cred ca asta e mai reusit
http://imgur.com/XkGoi? full

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Cu siguranţă este reuşit.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DebbyBR a răspuns:

Nu.
Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!
chatterboxchatterboxchatterbox

| 1ce a răspuns:

Nu prea e reusit, dar daca e unu dintre primele e acceptabil!

| Radioactive a răspuns:

Amzuant, amuzant, de 3 ori amuzant...ma rog, m-a impresionat povestea!

| AudImagini a răspuns:

It should be RIP

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu se poate intampla asta in viata reala? Soarta cruda!

| mediqt a răspuns:

Fleooosk rolling on the floor
E bun!

| alinusha_3141 a răspuns:

Dc nu e si in realitate crying?![pentru ca urasc justin bieberhee hee]