| PapushaDeCristaL a întrebat:

Unde credeti ca o sa ajungeti dupa ce veti muri? in Rai sau in iad?

dar va rog fiti sinceri si ganditi-va la felul in care va comportati in viata de zi cu zi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata mea e abia la inceput.

9 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Asta doar Dumnezeu va hotara cand si unde vom merge in lumea de dincolo.

| Bogdanux a răspuns:

I don't fuckin' care.

| snoppyamabil a răspuns:

In iad, ca atunci cand mori intram in pamant(cum se spune iadu`)nici de cum in rai ca nu suntem aruncati la cer...

oricum eu nu cred in astfel de concept rai, sau iad aici e acelasi pamant

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Sincer nu ma gandesc si nu imi pasa.probabil in iad insa nu e problema...cer post acolo pentru a deveni un subaltern al lui Satan

| 13 a răspuns:

In iad, Ca restul. Daca e sa ne luam dupa biblie. Pedeapsa nu are nici o logica. Pedeapssa a fost facutca ca sa invete pe cineva sa nu mai greseasca. Daca arzi o eternitate in iad, unde e invataura?

| Yell0w a răspuns:

Am doar 15 ani de unde as putea sti? Naiba stie ce'o sa fac pana o sa mor.

| SynZeSaseTri666 a răspuns:

In iad unde altundeva. singura porunca care am respectat-o a fost sa nu ucid, restul le incalc in fiecare zi, mai ales ca ascult si rock satanist(black metal, death metal)

| fuckU a răspuns:

Stupidoooooooo!

| SweetHeartAlly a răspuns:

Nu imi pasa nu ma intereseaza nu cred in tampenii din astea iad rai pentru mine nu exista