| RorySan a întrebat:

V-ati plictisit vreodata sa va uitati la anime?

12 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Nuuuup.

| RainmakerX a răspuns:

Nu,niciodata! Fiecare anime este fain in felul sau fie el romance, drama, horror, actiune sau chiar psihologic.
Unele romance sunt cat de cat plictisitoare dar nu atat de mult cat sa ma faca sa le opresc. Fiecare are ceva bun si fiecare are ceva rau, nu e acesta principiul dupa care merg toate anime-urile?
Evident, exista anime-uri perfecte dar nu cred ca exista vreun anime care sa nu aibe macar un singur fan.
Este doar parerea mea...
Fiecare cu ce ii place.Anime-urile nu sunt plictisitoare de obicei.

| raMLesS a răspuns:

Da, au fost momente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am plictisit de multe anime-uri, dar nu de gen în sine.

| IonutCG90 a răspuns:

Bai, să-ți spun o chestie. Eu rar foarte foarte rar mă plictisesc dar cu anime... m-am plictisit chiar înăinte să mă uit la ele!

| AnaMariaJRock a răspuns:

Da m-am plictisit laughing) Adevarul este ca daca te uiti la prea multe, pe parcurs o sa inceapa sa semene intre ele si in concluzie te plictisesti =D

| Barb0Senpai a răspuns:

Da. Adevarul este ca unele anime-uri sunt foarte plictisitoare (cele nu foarte bune, cum este la corda d'oro sau altele ge acest gen). Eu iti recomad saq incepi cu anime-urile de baza, si cel mai important: Nu te uita la 10 anime-uri de o data! Termina Inuyasha si apoi apuca-te de altceva. Sfatul meuwinking

| RorySan explică (pentru Barb0Senpai):

Da asa fac happy eram doar curioasa

| Blacky6 a răspuns:

Never,Niciodata,N-ai sa apuci ziua cand se va plictisi cineva de animewinking

| sebilika a răspuns:

Rar ma plictisesc de ele laughing

| sporel a răspuns:

Da.
mai ales de cele noi.
toate sunt moe, romance, ecchi, harem si GODDAMNIT o gramada de fanservice.

| Tincuta1502 a răspuns:

Eu in ultima vreme, sa fiu sincera nu prea vizionez, ma cam plictiseste linia de subiect comuna la toate, de ce trebuie o fata sasi marturiseasca prima sentimentele? Iar baiatul o refuza... Dar am trecut la manga, e o variatie de mai multe animeuri TV care au o continuare ce nu e aratata la TV, si ma pasioneaza redarea in alb si negru. Fiecare cu parerile sale, mai privesc din cind in cind dar manga e mai interesanta. Pentru mine. :-D cool :-)