| Buratina a întrebat:

Vai, prieteni de pe TPU ...am 18 ani azi in timp ce conduceam pentru prima data masina oferita de la tata am lovit o batranica si ca sa fug am si trecut cu roata peste ea.acum am constiinta incarcata nu-s tiu cum sa procedez sa vorbesc cu parintii sa nu vorbesc.intru la puscarie daca afla. va rog spunet-mi ce sa fcc!

6 răspunsuri:
| Traianosik a răspuns:

Deci, cel mai bine ar fi sa le zici parintilor si sa le dai un sentiment de vina, sa creada ca te simti prost pentru fapta facuta. Apoi te duci la politie si iti marturisesti fata ca sa nu ai constiinta incarcata. Daca te ascunzi nu faci nimic, o sa te gaseasca pana la urma, dar daca te predai o sa-ti micsoreze sentinta. Mult succes cu problema ta! Sper sa nu intri la inchisoare. Si data viitoare nu mai posta chestii din astea ca te gaseste politia dupa adresa de IP a calculatorului.

| basexcu a răspuns:

Ingroapa baba!

| gaby_1815 a răspuns:

Vai doamne fereste femeie esti nebuna? cum sa faci asa ceva macar o lasa-i vie! normal ca trebuie sa ai constiinta incarcata spune-le parintilor si spera ca nu va fi grav spune si daca batranica e vie...wow

| chupachups1234 a răspuns:

Judecand dupa celelalte intrebari pe care le-ai pus nu stiu ce sa cred. Sa fie adevarat oare? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci misto de noi confused?

| ionut1369 a răspuns:

Vai de **** talaughing