| ღdeeღ a întrebat:

Voi ce ati alege dintre: un iPhone4, iPad2 si iPod4? pls spuneti-mi si de ce! va rog ajutati-ma pentru ca voi primi in curand unul dintre aceastea si nu stiu care sa il aleg. eu as merge pe iphone, dar voi ce ziceti? FUNDA cui imi explica cel mai bine de ce ar alege unul dintre obiectele de mai sus!winking

4 răspunsuri:
| TuningPhotoshopX a răspuns:

IPhone 4
Specificatii: http://www.orange.ro/iphone/specificatii.html
De ce? Nu merita un c***t de iPod sau iPad,desi si imi doresc la Craciun un iPod. Ciudat!
@ForEverAloneInTheDarkness Crezi ca... iPod poate apela? Oricum, iPhone are si iPod, asa ca... iPhone 4 e cel mai best the best din toata lumea. Nu te-ai uitat la revolutia iPod?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa ti iei IPod4, pentru ca IPhone4 se strica repede, crede-ma a avut unchiu meu, si s a stricat in max 5 luni. acum depinde, eu una as lua IPod4 pentru ca mi se pare mai bun ca Iphone4, acum depinde si de gusturile tale
succes in alegerea telefonului :*

| Izabelaisa a răspuns:

Eu am iphone 4 e superbhhh :X

| andracool98 a răspuns:

Daca as fiii in locul tau eu as alege un iPad2 pentru ca e cel mai la moda si toti si-l doresc, iPhone4 si ipod se strica foarte repede oricum asta e parerea mea1

sper sa-ti fi fost de ajutor! pup:* succes in alegere