| Sarai a întrebat:

Voi de ce credeti ca Kakashi poarta acea masca pe fata?

9 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

De stil! sa fie mia fain. nu ai vazut cand era mic ca si atunci o purta.

| MaliciousDeath a răspuns:

E doar de design. Purta una si cand era mic...iar la cum se uita vanzatorul de ramen(care are tendinte gay) si asistenta cand si-a dat-o jos, presupun ca are niste buze faine.

| товарищ a răspuns:

Este de design sau poate este nemultumit de felul cum arata, dar cum a spus Zoki, sunt sigura ca are o fata draguta deoarece Ayame si Teuchi ii stiu figura si par a fi incantati. Din tinerete o poarta. Cred ca si de aceea era Rin indragostita de el, deoarece masca ii dadea un aspect cool.

| JiTerra a răspuns:

Pai si cand era mic o purtahappy
Ca sa fie mai cool si sa-i dea un aer de alasmug [si reuseste :3]

| Zoki a răspuns:

Sa adauge mister :))
Adica nu iti dai seama ca toti vor sa afle ce e sub masca si asteapta ''acel'' episod? Ca fata, eu asa fac :)
Sunt total impotriva idei ca e desfigurat cum am citit in alte raspunsuri.
Uite dovada:

http://www.naruto2.com/images/NarutoMiniChapter-2.jpg

Tot ce am gasit este asta :
http://narutoverse.org/Naruto/294/01/

E dragut aici ^^

| iuli000 a răspuns:

O poarta pentru ca asa i-a promis tatalui lui. uitel fara masca http://mureseanu.sunphoto.ro/......SBIDYYEYBO

| Lucică1998 a răspuns:

Eu cred ca o poarta pentru ca e genul care nu vrea sa iasa in evidenta si daca e asa dragut cum zicea Zoki atunci...

| SasukeUchihakun a răspuns:

De smecher happy O purta si cand era mai mic

| Vieru_Nicusor_1990 a răspuns:

Poate pentru ca are fata desfigurata sau e un dusman din trecut care a devenit prieten