| Ionut_Robert_2001 a întrebat:

Vreau sa aflu ceva pe disney channel, mai de mult era un desen cu un tip care se juca un joc si era spion parca, as vrea sa aflu numele seriaului.

1 răspuns:
| DataScience a răspuns:

Te rog eu mult, sterge acel "vreau sa aflu ceva" de la inceput ca ma zgarie pe creier, l-ai folosit si ca incheiere si in afara de asta stim deja ca "vrei sa aflii ceva" din moment ce ai pus o intrebare pe acest site.

Numele serialului e Aaron Piatra si da era un serial fain care mi-a placut si mie.

Daca faceai un research de maxim 2 minute cautand serialele produse de disney channel aflai singur

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Disney_television_series

Acum vreau sa aflu si eu ceva de la tine: de ce voiai sa aflii numele serialului, vrei sa il vizionezi online sau doar sa iti amintesti secvente pe yt..etc? asta as vrea sa aflu eu de la tine