| GEBAN80 a întrebat:

Vreau sa incep un site de unde sa traduc benzi desenate de la Marvel, Dc manga și multe altele iar programul ar fi cam o banda pe săptămână la început dar înainte trebuie sa am mai multe benzi și am încercat sa traduc una singur pe săptămână și e foarte greu așa că vă întreb. Cine ar vrea să traducă 1-2 pagini pe săptămână în special în weekend când aveți timp liber astfel încât dacă suntem greu 8 vom putea traduce fiecare câte 2 pagini pe săptămână va pot arata cum sa le faceți și va pot trimite și paginile la început nu trebuie să fiți serioși fiindcă nu va fi termen de predare doar faceți și vedeți dacă puteți și sunteți dispuși vă anunț nu se va face nici un câștig așa că nu vă așteptați la bani mai ales primi câțiva ani așa că dacă vreți să participați fara vreun ban traducând una doua pagini în weekend in romana din benzi desenate și în final să le punem pe un site unde multi romani se vor bucura de ele fiindcă ar fi primul site de acest gen contactati-mă. La început dati-mi un răspuns aici pe TPU mersi pentru ca ați citit și la revedere. Sper!

3 răspunsuri:
| TheCrusader a răspuns:

Oricum nu am ceva mai bun de facut. Scrie-mi un mesaj in privat si iti pun eu niste intrebari dupa.

| ArthurWarner a răspuns:

Buna, ai realizat site-ul? Dacă da dă-mi si mie link!

| Nikomi a răspuns:

Pot sa te ajut daca e vorba si despre webcomic-uri