| iosif987 a întrebat:

Vreau si eu niste anime cu mc overpowered..cine raspunde cu mai multe anime

Răspuns Câştigător
| HandaSei a răspuns:

- One Punch Man
- Nanatsu no Taizai
- Boku no Hero Academia
- Hunter x Hunter (2011)
- Mob Psycho 100
- Trigun
- Youjo Senki
- Drifters
- Mahouka Koukou no Rettousei

Le recomand pe toate cu cea mai mare încredere! ^.^

| iosif987 explică (pentru HandaSei):

Mai ai?

| HandaSei a răspuns (pentru iosif987):

Mhmm, strict din categoria personaje principale "OP", cam acestea ar fi cele mai bune recomandări pe care ți le pot face... /Dacă e vorba doar de anime de Acțiune/Aventură/Shounen etc, aș avea destule să-ți recomand, dar mai întâi eu unul aș zice să le vezi pe toate din lista de mai sus! ^.^
Uite aici profilul meu de MAL ( https://myanimelist.net/profile/Handa-Sei ), poți să-mi dai un add dacă ești interesat, să știu și eu ce serii ai văzute, ce ți-a plăcut și ce nu etc... /să-ți pot recomanda mai ușor din categoriile care-ți plac! happy

| iosif987 explică (pentru HandaSei):

Imi poti da un msj? 0727444678 sa vb...

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat