| MestecGuma a întrebat:

Vreau si eu niste genuri de anime in genul la Vampire Knight ar fi dragut daca mi-ati spune cam despre ce e vb

funda

Răspuns Câştigător
| MemeGame9 a răspuns:

Blood+,Black Blood Brothers, Trinity blood, Chibi Vampire (Karin), Vampire Hunter D, Blade, Vampire Wars, Blood: The Last Vampire, Hellsing.

5 răspunsuri:
| WildDream a răspuns:

Pe langa ce a zis MemeGame9 mai sus as mai adauga vampire princess miyu

| MemeGame9 a răspuns (pentru WildDream):

Da e bun si ala.

| NaRuToSkUmPiK a răspuns:

Uita-te la lovely complex. Este vorba de un baita de 156 cm OTANI si de o fata de 172 cm KOIZUMI SAU RISA intai ei sunt doar un duo comic, dar apoi se indragostesc.

| FuwaFuwa a răspuns:

Uita-te la Ao no exorcist
E un anime tare superb.E vorba despre doi gemeni.Acestia sun fii regelui iadului(ca sa nu ii spun celalalt nume), adica Lucifer, cum este numit in anime.
Daca te uiti o sa vezi ce tare ewinking

| CookieMe a răspuns:

Kamisama Hajimemashita