| HaruNoHate a întrebat:

Vreau si eu un site unde pot sa citesc Kuroshitsuji manga online in engleza de acolo de unde se termina sezonul 2 din anime. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

Sezonul 2 nu are legătură cu manga.De fapt, tot ce are legătură cu manga se termină odată cu plecarea prinţului Soma, adică undeva pe la episodul 16, sezonul 1.
De la plecarea lui şi mai departe, poţi citi aici, de la capitolul 22:http://www.mangahere.com/manga/kuroshitsuji/v05/c022/
Baftă.

1 răspuns:
| Dalyan a răspuns:

Pai, nu am citit manga dar mi-a povestit o prietena ca sezonul 2 e facut diferit de manga.Claude, Hannah si Alois nici nu apar in manga.Deci nu cred ca vei gasi ceea ce cauti...Corectati-ma daca gresesc, eu spun doar ce am auzit.:-s