| FuegoJr a întrebat:

Yeee băăăăă! Stela ne-a îndeplinit dorința!
Mulțumim Stela! Ce ne-am face fără tine?

Ne place, Ne place, Ne place, PLACE, PLACE!
Cui îi place aceasta categorie? Yeee băă!

11 răspunsuri:
| PoisonJuke a răspuns:

Ceai ma esti cu nervi? laughing

| Rayyy a răspuns:

Da, sunt de acord cu tine. Avem nevoie şi de partea amuzantă a TPU-ului, nu numai de cea serioasă.

| Adorable a răspuns:

Buna!
Pana acum, e ok! Apreciez faptul ca vom putea posta lucruri amuzante, dar vor veni si unii care vor spune " Scz de categorie, dar e cea mai vizitata ". Oricum, pana acum este ok!

| Amalia a răspuns:

Multumim muult love struck!

| CiufulitaSaSaturatDeMuste a răspuns:

Mie băăăăăăăăăăă!

A si:
Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place,Ne place, Ne place, Ne place!

| BastetReloaded a răspuns:

Hai sa o pupam in f...ond

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă unul din membrii TPU, şi anume Cătălin nu ar fi luat iniţiativa de a "aranja" site-ul, nu ar fi existat categoria asta.

| MihaiN1 a răspuns:

ăsta/asta suferă! ăăă. Am spus!

Nu mai sufetiti!

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Ne place, ne place, ne place, place, place!

Azi am primit un lant de aur de la mama, o zambila de la un baiat, un milion de martisoare si acu asta de la Stela!

Ne place, ne place, ne place, place, place!

Dau petrecere la mine acasa si toata lumea e invitata!
*se aude greierul*
Am siii tort!
*tata lumea se bucura*

Mai pot sa scriu de bucurie :

Ne place, ne place, ne place, place, place!

| mmary a răspuns:

Nu-mi place, nu-mi place, nu-mi place, place, place! Sincer.