| natsu22 a întrebat:

Yo. Am observat de curand diferenta de pret la manga dintre Cartuesti si Okian, dar la acel pret, nu sunt sigur daca e ceea ce trebuie, cum s-ar spune, chiar daca transportul e putin mai lung, este cineva care a comandat de pe Okian si posibil si din Carturesti si poate da o parere? Dau funda.

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Nu e ceea ce trebuie in ce sens?

| natsu22 explică (pentru Aasdfghj):

Am consultat un prieten inainte si zicea ceva de material de mai proasta calitate din cauza pretului scazut sau ceva de genul, nici el nu era sigur, de aia vreau sa intreb un cunoscator?

| Aasdfghj a răspuns (pentru natsu22):

Nu are cum sa se intample asa ceva.

| BookishGirlAle a răspuns:

Carturesti are cartile in limba engleza mult mai scumpe decat in alte parti si cele in romana sunt foarte rar reduse substantial la pret pentru ca au de platit chirii pentru spatiu. Eu imi cumpar carti de pe Okian din 2016, e libraria mea preferata cand e vorba de carti in engleza.