| FightNight a întrebat:

Ziceti-mi si mie cum fac comics cum faceti voi pe imgur=]]happy funda. cum il desenez si cum il pun pe imgur?

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

-Desenezi comicul in Paint.
-Salvezi imaginea
-Te duci pe site-ul imgur ( http://imgur.com/ )
-Incarci imaginea acolo
-Copiezi lunk-ul imaginii incarcate si il postezi aici.

Bafta!

| blueangel99 a răspuns:

Deci, faci desenul în paint, îl salvezi, apoi intrii pe imurg.com, dai la upload from computer, aştepţi să se încarce, apoi copiezi linkul şi îl pui pe TPU.

| Alex_3756 a răspuns:

Uite cum. Desenul, il faci in paint, paint este optiunea din desenare de la calculator. Dupa ce il faci, il salvezi si intri pe Imgur.com.
Acolo, cand intri, iti apare: Computer Web.
Dai pe computer, si apoi pe locul unde ai salvat desenul, dai dublu-click, pe desen, si astepti sa se incarce. Este foarte usor incearca cum am zis eu. Salut!