| anonim_4396 a întrebat:

1. Anamaria Prodan are în familie pe cineva de etnie rromă? 2. Cu ce s-a ocupat tatăl ei?

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ce aveti toti cu Prodanca de sunt intrebari despre ea? Nu conteaza ce etnie are sau cu ce s-a ocupat tacu-su, ea oricum e o mahala.

| sabin89 a răspuns (pentru Drimmero):

Mahala zici?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E prea versata ca să fie româncă! Nu știu, dar e smechera rău femeia. În timp ce unii da cu hate ea își trăiește viata la intensitate maxima, și își permite orice lucru. E independenta, e o femeie puternica, știe sa se descurce în viata. Da, eu cred ca e rroma. Nu ca e colorata, dar femeia e smechera rău. Poate chiar Maica-sa era rroma, nu se știe! Sunt ogramada de Țigani albi! Unii nu admit aceasta chestie asta e problema.

| sabin89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Taică-su?

| anonim_4396 explică (pentru sabin89):

Mai de graba mama ei era de etnie.

| cosmogirl a răspuns:

Da, am arborele ei genealogic si testul ADN al neamului ei pictat pe perete.