| SunshineSunrise a întrebat:

1. De la Dedeman pot cumpara ghips? Sau dati-mi voi un exemplu de magazine de unde imi pot cumpara ghips.
2. Cum imi creez un ghips cu fasa tofon + ghipsul, adica ghipsul il combin cu apa pana devine o pasta, dar apoi cum il aplic pe mana?
3. Ortezele se pot lua si din farmacie sau doar de pe net?
Dau funda cine raspunde la toate intrebarile! happy

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai putin ce ghips vrei de perete sau sa l pui pe mînă? Ăia de la dedeman au doar materiale de constructie, nu fă tîmpenia sa ti pui pe mînă ghips de perete, rigips, si ce m ai vrei sa ti pui pe mîini, gresie faianta? Au ăia la dedeman, fii serioasă, mergi la doctor, de ce vrei sa ti creezi tu ghipsul? Te simti bine? ai probleme de sanatate? zi ceva, ce vârstă ai?

Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru SunshineSunrise):

La spitale unde se operează, intreabă si tu, de unde esti/?

Răspuns utilizator avertizat