| ovidiustefan a întrebat:

1. Sunt reptilele dinozaurii noastre?
2. De ce se tem oamenii de reptile?
Multumesc. Va rog raspundeti

Răspuns Câştigător
| BanBan90 a răspuns:

Salut ovidiu sun andrei laughing, TPU, asa ai ajuns::...glumesc

4 răspunsuri:
| blurixe a răspuns:

Ovy ce pla mea faci? eu ma chinui la tema si dupa ce pomenesc eu in clasa de site toti intrati pe el. da'va dracul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e frumos sa scrii intrebarile din caiet pe net sa-ti raspunda altii ma:]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah da` mare vedeta mai esti...laughing j p`aici ai ajuns.tonguelaughing

| ovidiustefan explică:

Sunt reptilele dinozaurii zilelor noastre? Scuze am uitat un cuvant in prima intrebare