| AntoniaOrman a întrebat:

1.Unde pot gasi firewall-ul?
2.Incerc sa intru pe un site de azi dimineata si nu pot imi tot spune ca nu se poate conecta, si am incercat de pe toate browserele.De la ce poate fi?

2 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Te duci la "Start" "control panel" si cauti "system and security" si acolo ai "windows firewall"...eu banuiesc ca ai vindows7.La problema cu numarul doi hmm...eu cred ca nu iti merge internetul, cred ca a picat conexiunea.Dai si un restart la pc.Bafta!

| AntoniaOrman explică (pentru CoL00SaL):

La 2 am incercat dar tot nu merge.