| AvalohAlyn a întrebat:

A ajutat pe cineva in viata asta cartile motivationale/de dezvoltare personala? Sau sunt prostii?

Răspuns Câştigător
| BogdăneI a răspuns:

Nu sunt prostii, sunt foarte folositoare!
Eu am citit o carte de genul si m-am regasit in trairile autorului, in lucruri care credeam ca doar mie mi se intampla si m-a motivat foarte tare si mi-a dat incredere in mine ca pot face ceea ce vreau daca imi doresc suficient de mult si muncesc pentru asta.
Mai sunt pe Youtube video-uri motivationale ca acesta https://www.youtube.com/watch?v=LgS_5bSXmiI&t=97s, care chiar iti dau o forta interioara si te fac sa te ridici dimineata din pat ca sa muncesti pentru visul tau.

| TroubleInParadise a răspuns (pentru BogdăneI):

Video-ul e superb, l-am ascultat pe tot! Multumesc ca ni l-ai aratat

| BogdăneI a răspuns (pentru TroubleInParadise):

Cu mare drag!

5 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Sunt prostii.

| m1dn1gh7 a răspuns:

Te ajuta, dar nu iti schimba viata cum citesti pe coperta.

| MihaiCernescu a răspuns:

Ma sa stii ca daca esti suparat mere o carte motivationala dar doar in ultima instanta