| spyke a întrebat:

A avut careva din voi curajul sa ii scrie vreunei celebritati? Fie de la noi din tara fie din afara? V-a raspuns?

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu m-a tentat niciodata asta, dar nu vad de ce ar fi emotii in joc. Mai ales ca e vorba doar de scris, nu de vorbit fata in fata.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Curaj? Dar nu imi trebuie curaj sa ii scriu unei celebritati, pentru mine cel putin toti sunt egali... daca ar fi sa ii scriu, i-as scrie daca chiar am ceva sa ii spun ca unui om oarecare. Ca daca nu ii scriu acum la vecinul de la 5 cu care nu am vorbit niciodata, inseamna ca nu am curaj? Nu. Inseamna ca nu am interes sa vorbesc cu el.

Si depinde ce intelegi prin celebritate, care a aparut neaparat la tv? Sau e cunoscuta de multa lume?

Da, am scris cuiva pe care il cataloghez ca "celebru" si a raspuns.

| Freya1 a răspuns:

Da,am facut asta acum câțiva ani si mi sa raspuns.

| Andreeush a răspuns:

Da, pe Instagram.

| gemeni6226 a răspuns:

Eu nu am scris ci cand au venit de zilele orasului in orasul nostru am facut o poza cu ei,(cu formatia preferata din alta tara care a fost invitat sa participe), iar de la alti doi artisti tot de peste hotare, am mers si am cerut autograf(erau cazati in hotelul unde lucram atunci asa ca era mai usor).

| oglindasultanului a răspuns:

Oamenii aia nu-ti raspund, ci posteaza public sa vada toata lumea reply-ul, si mai inventeaza si o povestioara despre tine.