| aryana1991 a întrebat:

A avut cineva parte de activitati paranormale(strigoi, intamplari ciudate). povestiti-mi si mie va rog...

2 răspunsuri:
| Bunicul62 a răspuns:

La noi in sat se intimplau chestii paranormale, Dispareau fata mosului oratanii din ograda ba la unu si magarul de la oi.Mare necaz pe noi credeam ca au dat strigoii peste noi sau extraterestrii au aterizat la marginea satului si mincau orataniile furate din curtile oamenilor. Satul intra in alerta si ne asezam la pinda cu ciomege si bite eu cu biciul ca sunt mai batrin.Ce sa vezi fata mosului il prindem pe extraterestru si dupa contactul de gradul 3 era lat si mai mult mort ca viu.Il ducem tiris la lumina sa vedem aratarea sa cada lumea jos nu era urit ca in poze era un terestru din satul vecin.A venit tasu cu caruta sa il duca acasa avea 2 coaste rupte si pe spinare numia urme de la bici.Mai sar strigoii gardul in ograda la mine dar eu las noaptea ciinii slobozi si mai gasesc cite un crac de pantalon rupt prin curte.

| ROB3RT89 a răspuns:

Da,in filmelaughingDoar nu cerezi in strigoi si tot ce tine de paranormal...