| creatza_9594 a întrebat:

A folosit cineva Tantum Rosa? daca da ce efecte a avut?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am folosit si nu iti recomand absolut deloc.deci la inceput totul bine si frumos m; a luat starea aia high.vedeam fluturasi capul mi se invartea etc. a doua zi nu imi reveneam adica nu mai aveam halucinatii sau asa dar parca eram in stand by adica si acum dupa o saptamana inca mai am starea aia... e groaznic. oribil, nu stiu ce sa mai fac sa scap de starea asta, ma gandesc sa nu imi fi afectat dracu creieru sau ceva... a mai patit cineva?

2 răspunsuri:
| hax0r a răspuns:

Eu iti recomand sa nu-l folosesti. iti strici stomacul iti provoaca o stare puternica de greata. e nasty. keep away

| Andrw a răspuns:

Ala e pentru spalaturi vaginaleee...cum dracu sa mananci PDP...Praf de Pi**a.*** numa' cocalari faca astalaughing