| Clorox a întrebat:

A fost cineva in padurea hoia-baciu? Cum este?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cool eu mi-am gasit iubita acolo pacat ca era moarta si ca nu putea comunica cu mine dar nu-i nimic ca o ajutam eu

| Clorox explică (pentru RAY):

Ce poveste de dragoste... laughing

| Mayhem666 a răspuns:

Nu am fost, dar as vrea sa ma duc. Chiar si in padurea Aokigahara din Japonia as vrea sa ma duc. Sigur o sa fie o experienta de neuitat.

| Clorox explică (pentru Mayhem666):

Sau cel mai sigur nu o sa se intample nimic... ¯\_(ツ)_/¯

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Padurea Spanzuratilor,, as vrea si eu o aventura d-asta, sa fie totul planificat, echipat

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Da, dar e in Japonia, ce iti poti dori mai mult de atat? laughing
Eu de aia vreau mai mult sa o vizitez laughing

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Cine nu ar vrea?
Ala ar fi unul din putinele locuri care m-ar face sa ies din casa, si sa il vizitez.

| Drimmero a răspuns (pentru Mayhem666):

Japonia ti-e moartea pasiunii!

| Clorox explică (pentru Drimmero):

I-a omorat viata sociala de foarte mult timp... (☞゚∀゚)☞

| Mayhem666 a răspuns (pentru Drimmero):

Japan is my only love!

| Clorox explică (pentru Mayhem666):

Trebuie sa inveti sa iubesti o persoana adevarata, care este facuta din carne si oase, nu pixeli...(¬‿¬)

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Pixelii sunt mult mai faini, carnea si oasele nu imi plac, pentru ca sunt vegetarian laughing

| Clorox explică (pentru Mayhem666):

straight face

| simina96 a răspuns:

Buna! Da am fost, este o padure obisnuita, nu am gasit nimic concret care sa ateste ca ar fi bantuita.Am fost atat in timpul zilei, cat si in timpul noptii si nu s-a intamplat nimic. La televizor si pe internet se exagereaza, intr-adevar sunt niste copaci cu o forma mai ciudata, dar de aici pana la teoria ca ar fi bantuita de spirite e cale lunga.