| T30D0RA a întrebat:

A fost cineva la salina de la Turda? Cum a fost? Aveti poze?

2 răspunsuri:
| criss:) a răspuns:

Da.eu era vara si inauntru erau cam 10 gradelaughingsi afara 30. e frumos si face bine pentru organism.se zice ca daca mergi la salina ai imunitate puternica, nu racesti asa de multe ori. e foarte mare.are teren unde poti sa joci ping-pong...etc.am fost acum 2 ani deci poate s-au mai facut modificari. daca mergi la turda iti recomand sa vizitezi si gradina zoologica si strandul cu apa sarata.

crisshappy

| GeorgeRadu a răspuns:

A fost rece, cred ca am fost de vreo 5 ori, poze nu am. Dar e superb, e foarte mare du-te nu pierzi nimica.happy