| RaVuL a întrebat:

A fost recent concursul la Heineken cu Mingi de fotbal, prosoape, pahare si altele. INTREBARE!
Cand se vor acorda premiile? Pe mine m-au sunat de acolo in 04-04-2013 Si au zis ca ma resuna in aproximativ 30 zile. Nu m-a sunat nimeni.!

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Cred ca mai bine suni tu. Am un prieten care a castigat un bilet la un meci si a stat dupa astia sa-l sune 2 saptamani; abia cand a sunat la ei au inceput lucrurile sa se puna in miscare