| anonim_4396 a întrebat:

A incercat cineva de aici sa tina un bullet journal? Pareri?

3 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Eu nu, am o ordine dezorganizata
Incearta poate iti este util

| Dalmore a răspuns:

Da, sunt obsedata de liste si colectionez agende. Eu nu pot sa-mi incep luna, saptamana, ziua fara un to do list, tot timpul il am langa mine pentru ca altfel uit cate am de facut. Pe langa faptul ca te ajuta sa te organizezi, te si motiveaza. Cel putin eu nu pot sa inchid ochii noaptea daca am doua casute nebifate pe ziua x laughing si e satisfacator sa vezi de-a lungul zilei cum avansezi cu treaba si umplii casutele.
Plus ca e misto sa ai o imagine de ansamblu, pentru fiecare luna, si apoi pentru tot anul, sa vezi cate ai facut etc.
Recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, ador sa fac liste si notite despre orice.
e o modalitate excelenta sa te organizezi.
pe net sunt informatii si exemple de modele, insa fiecare isi creeaza propriul pattern personal.