| vulpitaa18 a întrebat:

A intrat cineva pe deep web?(dark web)Daca da, pareri?

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

N-am intrat. Dar daca vrei sa intri foloseste un vpn.

| LPCTSTR a răspuns:

Pareri la ce? La riscurile asumate? La preturile pentru care un iphoneX incepeau(300$+)? La armament greu care costa si el de la 1000$ in sus?
Da, am vizitat locul, mi-am asumat riscul iar FBI-ul urmeaza probabil sa-mi trimita coletul cu o AK-47 insoitita de o scrisorica de "cf man, vrei o casa noua pentru urmatoarii 5-10 ani?".
Lasand caterinca la o parte, da am fost, am vazut, mi-am luat masurile de protectie necesare si-am plecat relativ intact si doar cu o vointa vaga de a-mi achizitiona un telefon nou la sfert de pret... ca osciloscoape multimetrale cu latime de banda, numar de canale, sensibilitate verticala si etc. decente, nu prea cred ca au sad

| RoCkKiD a răspuns:

Daca nu intri cu un scop anume si nu ai conexiunile necesare sa ajungi pe siteurile potrivite nu e nimic interesant, doar pornografie, de multe ori infantila, si multe scamatorii sa te usureze de bani.