supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

A luat-o TPU razna?

https://www.tpu.ro/utilizator/ackori/raspunsuri/

11 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

A scris cu suc de lamaie. Pune si tu ceva cu foc langa monitor si-o sa vezi ca apare scrisul.

| Bruno92 a răspuns:

Trolii schizofrenici get use to it

| Bruno92 a răspuns:

Da de raicard ce spui? Asta e site de schizofrenici sau ce se petrece aici frate laughing ai de până mea laughing TPU o devenit o bătaie de joc ăla și-o făcut 4 conturi și își răspunde singur laughing troli la greu nu mai e TPU ce era

| supadeceapa explică (pentru Bruno92):

Mereu a fost plin de ciudați TPU. Raicard pune întrebări ca să vorbească singur pe acolo, e in lumea lui laughing.

| Bruno92 a răspuns (pentru supadeceapa):

Ok de acum îi vom spune tulburare de personalitate multipla laughing tipului și eu mai ziceam că eu sunt bătut de soartă din cauza depresiei da ce vad aici e direct Socola exceptând câțiva useri

| supadeceapa explică (pentru Bruno92):

Să știi! Când crezi că le-ai văzut pe toate, mai apare un personaj dubios pe TPU laughing. Așa a fost mereu, doar că înainte delirau mai amuzant, păreau doar trolli, acum incep să mă și sperie unii.

| Bruno92 a răspuns (pentru supadeceapa):

Bătaie de joc ai dreptate sunt mulți recent externați de la spitalul 9 buba e că și în realitate vezi așa ceva e grav ce se întâmplă ăștia cred că sunt copii de alocație care trolleaza mi greu sa cred că un adult ar fi așa retardat laughing
Păcat de situ asta happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bruno92):

Doar 4? Eu i-am numărat minim 6.Erau "toţi" în lista de prieteni a lui Raizing care era (zic "era" pentru că a fost suspendat) un fel de şef pentru "ei" din câte am văzut eu.Din ăia 6-7 sau câţi or fi fost, vreo 2 nu mai erau activi de câţiva ani, cred că le uitase parolele. laughing

| Bruno92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oare ce boală are? De ce naibii ar face așa să își răspundă singur la întrebare nici măcar funda nu își dă că mai ziceam cum fac unii laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bruno92):

Nu ştiu, dar pare gravă în orice caz. laughing

| Bruno92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Istenem laughing