| BRG a întrebat:

A lucrat cineva dintre dumneavoastră stimate domnișoare ca promoteriță pe hypermarketuri? Dacă da cum vă plătește? Și cîte ore munciți și cîte minute ave-ți pauză. Vă rog mult să nu vă supărați că v am întrebat, dar am cîteva cunoștințe (fete)care vor și ele să se angajeze ca promoterițe. Vă multumesc anticipat. Cristi.

Răspuns Câştigător
| FlaviFlv a răspuns:

Eu am o prietena, facea promotii la diferite produse si statea cate 12 ore pe zi, facea vreo 1800 de lei pe luna.

2 răspunsuri:
| Leiandra a răspuns:

Super, pai vreau si eu:d

| Mary592 a răspuns:

Salut, eu am auzit ca lucreaza 72 sau 75 de ore pe luna si iau 5 lei pe ora...cel putin la Cora.