| anonim_4396 a întrebat:

A primit cineva vreun produs din magazinul de premii pana acum? In cat timp a venit? Cu posta sau curierul?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am gresit

| Bondarel99 a răspuns (pentru RAY):

Scuze, dar nu am inteles ce vrei sa spui...

| RAY a răspuns (pentru Bondarel99):

Fi atenta intri in magazinul ala de premii https://www.tpu.ro/magazin-premii si de acolo alegi un produs, apoi dai comanda, https://www.tpu.ro/......te-unisex/ completezi acel formular mai departe se ocupa echipa TPU, eu am crezut ca e prin eMAG dar vad ca nu e, greseala mea

| RAY a răspuns (pentru Bondarel99):

Vrei sa isi fac un video sa vezi?

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Https://www.tpu.ro/......e-voastre/
Premiile TPU au ajuns in casele voastre

| Bondarel99 a răspuns (pentru RAY):

Mersi, apreciez ajutorul. Știu sa apăs pe un buton pe care scrie "comanda" și sa introduc niște date de livrare (am făcut asta). Ma interesau doar răspunsurile la întrebările mele de mai sus...

| RAY a răspuns (pentru Bondarel99):

Banuiesc ca TPU lucreaza cu eMAG si da isi vine acasa prin curier, de asta isi cere adresa ta personala

| Bondarel99 a răspuns (pentru RAY):

Pai și nu trebuia sa îmi ceara nr de tel? Nu mi-au cerut.

| RAY a răspuns (pentru Bondarel99):

Scrie acolo in acel mesaj si nr tau si vei fi sunata

| Bondarel99 a răspuns (pentru RAY):

Ce mesaj? Când sa mai scriu? Unde sa mai scriu?