| alma1115 a întrebat:

A-ti vizitat barajul vidraru, transfagarasanul, lacul balea, daca da, cum vi se pare?

2 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Este superb, privelistile sunt minunate daca n-ai parte de multa ceata. Am fost in mijlocul lui august al anului trecut si a trebuit sa stau cu o caciula, 2 hanorace si o geaca de iarna pe mine ca sa imi fie cat de cat bine:-s. Desi eram o ciudata, mi se parea ca toata lumea se holba la mine pentru ca ei erau in tricoustraight face. Whatever, a fost frumos. Am stat o noapte sa dorm in masina, apoi s-a facut dimineata si a venit un cioban cu oile la pascut, m-am urcat pe munte si se vedea super totul in jos, deci merita vazut

| overdose90 a răspuns:

E super, super frumos transfagarasul. iti vine sa te opresti la fiecare metru sa faci poze, sa respiri aerul tare, sa privesti inaltimile. La felul si lacul Balea, e asa de limpede, asa de perfect...