| Floreenofficial a întrebat:

Aaa... putin ajutor se poate?!?
Deci...am pornit un documentar in VLC media player si am deschis subtitrarea nu mai stiu ce am facut eu pe acolo si acum nu mai merge VLC playerul, adica am doar sunetul, nu mai pot vedea! Am mai patit asta mai demult si am stat vreo jumate de an sau mai mult fara sa vad.Am reinstalat programul dar degeaba...banuiesc ca am setat ceva gresit fara sa vreau.thinking
Alte playere mai stiti? In windows media plyer si in bsp player nu imi merg video-urile asa ca altele in afara de astea ar fi bine venite!

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Intra sus la Video, selecteaza Video Track si bifeaza Track 1.