| Meli2314 a întrebat:

Abia a inceput vacanta si deja simt ca mor de plictiseala. Afara nu pot sa ies ca ploua si nu mai am chef de citit. Voi ce faceti azi?

9 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Mda, si eu sunt in aceeasi situatie. E3 s-a terminat in urma cu 2 zile, si desi a fost o dezamagire totala, macar aveam la ce sa ma uit.

Trebuie neaparat sa-mi gasesc un serial sau joc video ca sa ma tin ocupat. Oh stai... absolut toate serialele nu lanseaza episoade noi vara, iar jocuri video noi se lanseaza abia in toamna.

Ma simt asa de incomplet.

| Superior a răspuns (pentru Speed99):

Poti omori niste demoni pe DOOM, e relaxant happy

| Mayhem666 a răspuns:

De la 10 pana la 2 am facut un proiect si inca nu l-am terminat, pentru ca la unii inca nu a inceput vacanta. Acum ma uitam la un anime, si asta o sa fac pana diseara cand ma bag la somn.

| GoldenZenith a răspuns:

Maraton de filme. Mai iau pauza doar sa îmi fac niste coliva. Mi s-a făcut pofta. straight face

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu era vorba ca ne dai si mie si lui Sareinochi?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Dau oricui cere laughing o sa fac o coliva gigantica sa hranesc tot site-ul thinking sper sa ajung si in Cartea Recordurilor.

| ShaOfHatred a răspuns:

Muzica,vorbesc cu oameni, ma joc si eu una alta, anime, seriale, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ascult muzica, stau cu o cutie de inghetata pe picior pentru ca l-am sucit si cred ca o sa-mi pun ultimul episod din Sherlock. 8->

https://www.youtube.com/watch?v=N9kRSMIxjgs

| Alexuta921 a răspuns:

Mi-am facut un cont pe TPU si mai dau raspunsuri. laughing