| Alex5363666 a întrebat:

Acum câțiva ani unei fete ii plăcea de mine,era băiețoasă(și acum este) adică tunsoarea specifica de băiat.Și știu ca ma suna și eu nici nu o băgam in seama o lăsam pe seen ii răspundeam rar vroia sa ne vedem.
Nu prea credeam ca merita sa am o relație cu ea,dar acum ma gândesc ca ea avea sentimente pentru mine și mda, ma doare putin sufletu ca nu o băgam in seama.
As vrea sa ii scriu, merita sa am o relație cu o fata de genul, este mai emo gen. Specific ca ia este și mai mare decât mine eu am 21 și ea 23.
Am văzut-o in iarna la zilele orașului,dacă și-ar lasă parul lung ar fi perfecta, asta fiind singuru dezavantaj.
Trebuie doar sa ii scriu unei prietene din Cercu ei.Ca sa ii găsesc contul de insta, Facebook sau ce are ea.

8 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Și prin asta se înțelege ce tot explicam eu.
Vreți fete ce nu sunt de voi, alea nu va baga în seama, pe urma va plângeți ca toate sunt nu știu cum, în timp ce o fata ce poate chiar era ok te plăcea și tu nu o băgai în seama.
Acum ca ești singur și vrei o relatie, ai fi și cu ea nu mai e o problema.

Eu zic mai bine sa o lași în pace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serios?! Vrei sa ai o relatie cu ea dupa cativa ani doar ca ti s-a facut mila de ea? Daca te deranjeaza ca are parul scurt nu merita sa ai o relatie cu ea deoarece esti superficial si doresti sa o schimbi iar ea s-a tuns scurt tocmai pentru ca nu ii pasa de parerea lumii, sau cel putin doreste sa nu ii pese. Cu atat mai mult cu cat pare ca nici nu sti ce sa mai intamplat cu ea, daca are pe cineva, etc.

| blackann a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ii e mila de ea, nu are alte optiuni si s-a gandit sa se intoarca.

| sen0rita a răspuns:

Daca vrei sa fii intr-o relatie cu ea din simplul fapt ca ti s-a facut mila. ehh. nici nu te gandi.
si hai sa zicem ca ea inca te place sau ceva si sunteti intr-o relatie si din cate am inteles eu, tu nu esti atras de ea si nu ai sentimente pentru ea. si poate vezi/intalnesti o fata in timp ce sunteti impreuna si poate incepe sa iti placa de ea sau ceva. pai si dupa pentru tine nu va fi greu sa te desparti de anumita fata, dar pentru ea. mda va fi greu si o vei rani mult.
plus cine stie daca ea mai are sentimente pentru tine)) daca te refuza?
in final. mai bine nu)

| Alex5363666 explică (pentru sen0rita):

Am sentimente pentru ea, eram necopt la minte atunci nu îmi ardea de o relație happy

| sen0rita a răspuns (pentru Alex5363666):

Oricum. lasa fata in pace))

| Alex5363666 explică (pentru sen0rita):

Nu o las ca sunt dat dracu

| Dannnnii a răspuns (pentru Alex5363666):

Ai venit aici sa intrebi doar ca sa faci tot cum stii tu