| LuS[z] a întrebat:

Acum fiti sinceri.Ati raportat vreunul dintre voi intrebarile sau raspunsurile? si daca da de ce? eu sincer nu am facut-o si nici nu cred ca o sa o fac.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur atunci cand am considerat de cuvinta, altfel nu ar fi existat atmosfera asta linistita si frumoasa care este acum pe TPU.
Am raportat atunci cand un user a depasit masura si a inceput sa foloseasca trivialitati, va sfatuiesc sa faceti la fel daca vreti sa va simtiti bine pe TPU.

16 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Nu

| viatadecacatt a răspuns:

Da, am raportat cateva raspunsuri date de un user care venise aici cu gandul ca ne impresioneaza cu raspunsurile lui\ei stupide si fara rost!

| Frogie a răspuns:

Eu una, nu! Pentru ca nu am avut nici un motiv sa o fac! happy

| arn64 a răspuns:

Nu, dar daca de ex. cineva imi da un raspuns care nu ma jauta cu nimic si e total in afara subiectului il raportez, daca el e singurul care raspunde, ca sa-mi gaseasca lumea mai usor intrebarea, cei mai multi utilizatori raspuns la intrebari care nu au primit un raspuns inca.

| DeNyyy a răspuns:

Nu. da as da la unul care mi-a zis ca daca ma doare burta am sarcina nu stiu cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereste. niciodata in viata mea.

| RainDrop a răspuns:

Nu.

| Alisa a răspuns:

Nu, nu am avut motive.

| elena a răspuns:

Nu am raportat nimic si nici nu cred ca am sa fac acest lucru. Daca pot sa raspund la intrebari-raspund, daca nu-mi place continutul lor trec mai departe, iar raspunsurile primite le iau asa cum sunt ele, elaborate de diferite gandiri cu diferite conceptii, chiar si dintr-o idee negativa poti invata ceva.

| LuS[z] explică:

@tepes foarte tare reasplaughing

| OanaG a răspuns:

Nu happy

nu am avut motiv:*

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Da, injuraturi care nu-si aveau locul. Cand vin aici n-as vrea sa gasesc cativa idioti care se injura pe net. N-am nimic impotriva unei vulgaritati hazlii, dar daca nu ducem gunoiul din cand in cand ne trezim cu aerul stricat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Am raportat niste raspunsuri date de sangeros si altele care n-aveau legatura cu intrebarea. De ce sa nu raportez daca am acest drept? Daca mi se interzicea, comentam.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu sunt comunistă şi nici frustrată.
Pa, pa.

| OanaG a răspuns:

Am zis ca nu, dar acum 2 zile Da lui Sangeros baiatu ala haoleu ca ma dispera"sangeros os cel mai tare."Doamnee

Multumim Ralucaa:*

| emy_8399 a răspuns:

Nu am facut-o nici o data si sincer nu as faceo ca nu ar fi un motiv sa o fac...cine o fate nu are minte, restul ma aptin?