| tpu_ank a întrebat:

Ador filmele de groaza :X. daca si tie (numa bine)... te-a speriat vreun film, ti-a placut asa de tare :X? zi cum se numeste, ca nu prea gasesc ce caut eu...
de exemplu,, The Unborn" (m-am uitat intr-o seara, cred ca o sa raman traumatizata pe viatalaughing
Recomanda-mi un film bun :X

Daca te plictisesti, si ai chef de vorba hai sa povestim un filmlaughing

pah:*

18 răspunsuri:
| zeDruit a răspuns:

They

Cred ca ii singurul film care m-o speriat, in sensul ca o trebuit sa ies din camera si sa ma duc in debara dupa hainele de pat si numa ca nu am facut pipi pe mine de frica ca poate is Ei acolo si ma asteapta.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca vrei film bun, uita-te la The Jacket - nu e horror, e psihologic, dar foarte bun.
De speriat, nu... Poate putin 13 Fantome.

| SimpleSergio a răspuns:

Da laughing cand eram mic. vreo 7-8 ani si ma uitam la Alien cu mai mult de 3 sfert de fata acoperita laughing... A trebuit sa mai cresc ca sa vad toate seriile 1, 2, 3, 4, 5. relaxat happy O zi cat mai placuta sa aveti!

| hândel a răspuns:

Din nefericire nu gasesc un film HorroR atat de bun incat sa ma sperie desi creez atmosfera. Sunt la zi cu filmele noi si n-au ce trebuie sa-mi starneasca frica. Ar trebui sa vina cu idei noi pentru. filme ca m-am plictisit sa vad acelasi tip de actiune. Au devenit atat de previzibile, ca stiu dupa 5 minute din film cine va trai si cine va muri. Sunt mare fan filme gen HorroR (horror nu sadice), comedie. The Unborn a fost usor scarry nu horrorbatting eyelashes bun film, dar nu intr-atat incat sa-l vad a 2 a oara. Depinde si ce varsta ai si experienta de viata cand vine vorba sa te sperii la un film horror. The Grudge seria mi s-a parut cea mai reusita apropiare de ceea ce numesc eu horror. Ultimul film "horror" bun vazut este Drag Me To Hell (2009).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monstrul din dulap... e un film horror ffffffffff tare...
l-am vazut acum cativa ani...
aveam o matusa care zicea ca ei nu ii este frica...
s-a dus la baie si cand a iesit eu stateam langa usa...si am tipat...
a lenisat...vai da cat am rasrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| mikiscence a răspuns:

Si eu sunt pasionata de filme horror... mi-a placut mut:beyond the limit(asta-i stresant tare...)the grudge...housewax...saw...the ring... offf m-a lasat memoria. I know what you did last summer.friday13

| inna a răspuns:

Shutter( varianta japoneza) si Mirrors :d

| rodel a răspuns:

V-au tampit de tot filmele de groaza.Asa s-a ajuns, ca unii copii si-au omorat parintii cu toporul... Pe voi nu va mai impresioneaza nimic, afara de ororile crimelor si ale figurilor bestiale de ne oameni.

| BUBULINA a răspuns:

Tamara. the ring 1 si 2

| BUBULINA a răspuns:

Tamara.. the ring 1 si 2

| BUBULINA a răspuns:

Tamara.. the ring 1 si 2

| BUBULINA a răspuns:

Tamara.. the ring 1 si 2

| Bianca_4346 a răspuns:

Filmul dead snow...chiar te sperie ..are un final ciudat...adica mor toti

| iulia_5454 a răspuns:

First born cu elisabeth shue

| mikiscence a răspuns:

Rodel.nu te supara. dar cam te bagi in seama negativ!

| mikiscence a răspuns:

Rodel..nu te supara ..dar cam te bagi in seama negativ!

| Jonsdottir a răspuns:

The Dark...are o regie suuuper :X

| bucuresti2565 a răspuns:

Iti recomand sa vezi filmul horror, ultima casa pe dreapta. Eu cand l-am vazut in cinematograf mi-sa zbarlit parul de pe mine.