| RAY a întrebat:

Ai consumat vreodata droguri? Cum a fost?

7 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Eu am incercat daca nu simt nimic! Doar odata am incercat si atat, ca oricum stiam ca nu e bine, insa odata nu e problema. O linie de cacaina si cucu! Zic "ia ma, ia da ma d-aia sa vad si eu ce pana mea atata fericirea pa voi". Eram asa pregatit "mama sa vezi acum fericire pe mine, macar odata in viata si atat". Aveam cam 24 ani cand eram la o petrecere.
Am zis "ma, ce fericire ii ma asta?", si era pe bune, ca din gramada aia lua toti liniute, trasesera ei si erau high, nu era misto, ca daca dadea doar mie poate banuiam ca era altceva neutru.

La inceput nu voiam sa incerc de frica, dar am zis hai. Si oricum si daca aveam high ala, ma ducea mintea sa stiu ca nu-l mai vreau din nou, ca duce la dezastru. Stiam asta, deja aveam net de 1 an si ceva si aflasem.
Ca oricum de la o data nu apare nici o dependenta, decat aia de fraieri care vor sa repete idiotenia aia de stare.

| gemeni6226 a răspuns:

Acus zece ani cineva a vrut sa ma seduca si fara sa stiu nici pana ziua de azi nu stiu ce drog mi-a pus in paharul de vin. Cert e ca primele doua ore m-am simtit extraordinar de bine, nu pot descrie ce bine m-am simtit eram eu fericita din cale afara dar dupa ce au trecut cele doua ore, m-a apucat o senzatie extraordinara de rau am vomat foarte mult dupa si tot simteam ceva in ceea ce am dat afara ce ma facea sa vomez din nou.A fost cumplit.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am consumat niciodată droguri. Am avut o senzație plăcută.

| DeathOfDreams a răspuns:

De câteva ori. W. Am fost oarecum surprinsă de persoanele care exagerează senzațiile. laughing

A fost chiar foarte relaxant.

| Mosotti a răspuns (pentru DeathOfDreams):

Da, si cum e? Afara de relaxare? Ceva fericire? Ce ai luat? Iarba?

| Justme79 a răspuns:

Am fumat puțin de tot o singura data și nu pățești nimic laughing)