| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ai incercat sa cauti vreodata dragostea pe Google dupa care ai stat asa si te-ai gandit ca internetul nu te poate ajuta sa gasesti chiar toate lucrurile pe care ti le doresti?

5 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu am incercat asta, dar am cautat poze cu anime si mi-a trecut laughing

| gemeni6226 a răspuns:

Da asa e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am incercat. Site-urile de matrimoniale sunt pentru cei care isi doresc sa se casatoreasca de la o varsta tanara, in loc sa isi caute in mod natural iubirea vietii.

| dolceromania a răspuns:

Da am cautat si dragoste si bani si din pacate duoa vreo sase luni de cautari intense mi-am dat seama ca sunt prost!

| Nitroblast a răspuns:

Sincer sa fiu, da, am patit, si asa este, internetu' nu iti poate oferi informatii despre asta. Depinde de la individ la individ, pentru tine e intr-un fel, pentru tine in alt fel.

Deh, uite aici nu poate completa vreodata tehnologia... :/