| Arakiss a întrebat:

Ai manca o coropișniță vie pentru 500.000 euro?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, mai bine aleg varianta sa fac sex cu o femeie neagra pentru suma de 130.000€ din banii aia imi ajunge sa platesc apartamentul, ma fac cu un bmw si mobilez locuinta usor

| Hammurabi a răspuns (pentru mgtow):

Adică o partidă de sex cu o negresă, tu o consideri un sacrificiu?
Și ai face-o doar dacă îți dă cineva 130.000 de euro? rolling on the floor
Poate te refereai la una carbonizată...

| RAY a răspuns:

Dar tu crezi ca doar bani impinge omul sa faca asta? tine un om vreo 20 de zile sa vezi cate o sa consume, desigur ca da as manca daca as muri de foame, pentru bani nu mi-as risca viata

| Arakiss explică (pentru RAY):

Eu, nu ca n-as vrea s-o mananc pentru banii astia, dar nu cred ca as fi in stare. laughing

| RAY a răspuns (pentru Arakiss):

Ai fi in stare, cand organismul este in pericol de moarte el consuma absolut totu, exemplu experimentul din minesota si aia aveau 500 de cal per zi, mancau iarba de foame ce le era, dar cu zero calori

| Andreeush a răspuns:

În nici un caz!

| Hammurabi a răspuns:

Pentru 500,000 euro o și f** dacă vrei. laughing

| Plato a răspuns:

Normal, mi se pare prea usoara intrebarea.
Daca ziceai 5.000 stateam sa ma gandesc, dar jumatate de milion de euro... o scot si-n oras.
Mi-a si furat hammurabi vorba, ca la aia ma gandeam si eu. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu