| anonim_4396 a întrebat:

Ai prefera sa locuiesti intr-un loc condus de campioni olimpici sau de profesori fricosi?

9 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Prima variantă. Tu?

| Dismally a răspuns:

Cel cu profesori. Un bun sportiv nu ma ajuta la nimic, in schimb un profesor ar putea avea cateva idei bune. Curajul prea mare duce la risc inutil si consecintele pot fi dezastruase cand e vorba de o tara ceva, in schimb frica ar duce la prudenta...

| PainTech a răspuns:

Campioni olimpici la ce?

| anonim_4396 explică (pentru PainTech):

Nu stiu n-am vrut sa folosesc cuvinte urate rolling on the floor merge.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si cam aia a fost chestia care mi-a venit in cap. Dar merge orice se intelege. Plus ca e noapte si sunt ametita ce zi proasta am avut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici una nici alta căci campionii sunt de cele mai multe ori îngâmfaţi datorită faimei lor iar acei profesori sunt fricoşi şi nu-i de bun augur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau un intelectual sa se prinda.

| EntertainYou a răspuns:

Ambele suna la fel de cumplit.

| Tyranolow a răspuns:

Amandoua gangbang lmao XD DICK