| FreddieM a întrebat:

Ai prefera sa stii dinainte cand vei muri sau sa mori brusc fara nici un avertisement?

8 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Sa știu din înainte

| Drimmero a răspuns:

Prefer sa nu stiu. de ce? Simplu, e mai frumos cand e imprevizibil, asa daca as afla ca e maine, peste 20 de ani, peste 50 o sa traiesc zilnic cu gandul ala. Asa ca sunt pe Carpe Diem.

| darrio2007 a răspuns:

Sa nu stiu.

| CIaudiu a răspuns:

Sa stiu dinainte ca sa le fac pe toate. Poate voi muri din accident de masina si atunci sa stiu sa raman acasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stiu de dinainte cu macar o saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As prefera sa nu stiu, pentru ca ce nu stiu nu ma poate afecta.

| Apokales a răspuns:

Fara avertisment. Daca as stii tot ce se intampla dinainte, ce farmec ar mai avea totul? Asa si cu momentul mortii.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pentru moartea bruscă există o soluție, asigurarea de viață.
Pentru a ști dinainte că mai pot câștiga o zi la final există și pentru asta soluții foarte mult. Așa că nu prefer să nu să mă preocupe nici una din variantele întrebate de tine.