| SilentRain a întrebat:

Ai prins vreodata pe cineva ca te barfea? Ce ai facut?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da, nimic, ce sa fac, depinde ce a spus despre mine si cine, am descoperit ca barfa este o forma de socializare si nu are rost sa ma inflamez, pentru ca si noi barfim pe alti, dublu standard, vedem doar ceea ce ne convine noua, E ul nostru ipocrit, toti suntem la fel

| Celcestietot a răspuns:

Da. Fiecare cu cat il duce capul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.N-am făcut nimic, cel mult m-a bufnit râsul.

| Yee a răspuns:

Eh, nu prea am experienta cu barfitul, fiindca macar prietenii mei au bunatatea sa ma vorbesca de rau cand sunt si eu prin preajma sau la vreo 2 metri de ei.

| Delcatty a răspuns:

Da, am prins acea persoana. Am trecut pe langa ea de parca nu am auzit nimic. Dupa ceva vreme, cand am avut ocazia sa ii vorbesc, i-am zis "hei, ce ziceai despre... (subiectul barfei)". A recunoscut ca a zis, si ca mi-ar fi zis si in fata. Eu i-am zis ca e adevarat, ca inteleg si ca acel defect pe care-l am este adevarat, nu are sens sa ma supar cand eu constientizez ca am o problema reala. Si... a fost pace. happy