| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma va rog.Maine implinesc ai mei 20 de ani de casatorie.Vineri am rezervat o camera la un hotel pentru ei, sa fie linistiti si singuri.Problema e ca e prima data cand fac asa ceva.Nu stiu cum trebuie sa procedez, rezervarea e pe numele meu, pentru o noapte, de luni pe marti.Cheia trebuie sa o las la receptie sau pot sa o iau maine sa le-o dau la ai mei? In plus as vrea sa platesc maine cand merg sa iau camera in primire. Pot? Sau se plateste numai cand pleaca? Va multumesc.

2 răspunsuri:
| MoreTime a răspuns:

Poti sa tai cu drujba cheia... "Vineri am rezervat o camera la un hotel pentru ei" vorbeai de 20 de ani de casatorie, apoi ai inceput sa vorbesti de niste "ei". Sa inteleg ca vrei sa lasi anii intr-o camera de hotel? Te-ai ţacanit, vrei sa divortezi? laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da poti