| 12Gabriela3456 a întrebat:

Ajutati-ma varooog! M-am inscris la multe site-uri si mi-am folosit si adresa de e-mail si conturi diferite... Cum pot afla toate site-urile si toate conturile pe care le am la care m-am inregistrat?

Răspuns Câştigător
| 393Dan a răspuns:

Cand te loghezi pe mail acceseaza "am uitat parola". E perfect daca esti conectat cu un numar de telefon, pentru ca iti poate trimite mesaj cu parola noua. Insa daca nu, cateodata iti cer un alt email pe care sa-ti trimita parola noua. Vezi ce scrie si urmeaza pasii.

3 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Intra pe conturile de mail si de obicei daca nu-ti vin notificarile, pai atunci macar mesajele de inregistrate pe situri/appuri trebuie sa fie. SI asa vezi ce email si carui site/app ii corespunde.

| 12Gabriela3456 explică (pentru 393Dan):

Problema e ca nu stiu parola la un cont de e-mail si la unele mi-am folosit numarul de telefon daca nu ma gresesc.

| 12Gabriela3456 explică (pentru 393Dan):

Ok mersi, incerc si daca se primeste dau funda.

| 393Dan a răspuns (pentru 12Gabriela3456):

Cand te loghezi pe mail acceseaza "am uitat parola". E perfect daca esti conectat cu un numar de telefon, pentru ca iti poate trimite mesaj cu parola noua. Insa daca nu, cateodata iti cer un alt email pe care sa-ti trimita parola noua. Vezi ce scrie si urmeaza pasii.