| dusea17 a întrebat:

Ajutatima varog... ce cadou pot sai cumpar prietenului meu de ziua lui?

Răspuns Câştigător
| DroGhys a răspuns:

Depinde cati ani are!

Sugestii: Un tablou cu voi doi din puzzle sau simplu, o bratara, un lantisor, un parfum, un joc video, un gadget, o drona, ceva de imbracat..etc

Dar parerea mea este sa ii oferi ceva de neuitat cum ar fi: O noapte cu lumanari, sampanie, muzica...etc. Il lasi sa te astepte in camera cu lumina stinsa si poti veni imbracata in ceva foarte sexy gen: Chilotei + o camasa mai lunga sau ce stii tu ca ii place cu sampania in mana si 2 pahare.
Asta iti garantez ca ii va placea! Nici un barbat nu cred ca ar spune ca nu si-ar dori asa ceva! Sper ca te-am ajutatwinking

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca tu nu-i stii gusturile, atunci ii poti cumpara un maiou.

| Cameliapantiru a răspuns:

Un set de carti pe care isi doreste de mult timp sa le citeasca/bilete la un concert la care stii ca si-ar dori sa mearga/parfumul lui preferat

| andru10best a răspuns:

Ideea cu seara romantica mi se pare foarte buna. Insa, daca ai prefera altceva, ai putea sa ii oferi o zi in care sa faceti numai ce vrea el:
va uitati la meci, mancati numai ce pofteste el, va jucati pe playstation etc.