| Turbo223 a întrebat:

AJUTOOOR! Am etichetat din greseala pe Facebook un prieten la o poza care nu imi apartine nici macar nu stiu cum am facut! Cum sterg eticheta?

Răspuns Câştigător
| Mrfear a răspuns:

Nu stiu cat de bine o sa explic, dar am sa incerc.Nu vei primi prea multe raspunsuri asta e sigur...asa ca uite ce e! Vezi ca acolo la textu ala (iti dai tu seama) adica acolo unde scrie cu nu stiu cine.Am sa iau exemplul urmator : Cu Andrei.Andrei e cu litere albastre observi? Dai la Andrei da nu intri pe pagina lui doar pui mouse la el fara sa mai dai click si sus de tot scrie etichetat de tine si langa apare sterge eticheta.Dai acolo si gata!