| AllexXtreme a întrebat:

Ajutor TPU, mi-am spalat masina la spalatorie, am dat jet spuma după am dat cu ceară si n-am mai clătit-o, am plecat si toata mizeria/nisipul s-a lipit de ea, acum am spalat-o de 5 ori nu se mai ia mizeria de pe ea, ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Iti cumperi alta masina laughing

| Cksihja a răspuns:

Poți să treci cu o cârpă și să folosești făină de porumb sau în ultimă instanță cenușă. Când faci asta ai grijă să treci ușor, poți să folosești și tărâță. Apropo ai folosit cumva și apă caldă?

| PompiliuDaniel a răspuns:

Iesi mai sigur cu un polish cu pasta speciala pentru vopsea auto, dar mai bine vorbeste cu un vopsitor auto.