| marta3004 a întrebat:

Ajutorr pls :3. E un baiat Alex si avea numele de cont pe TPU AlexandruAndrei pentru ca il mai cheama si asa, dar cred ca si-a schimbat numele pentru ca nu il mai gasesc. Cum pot afla ce nume si-a pus acum? Pe TPU.

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Si-a sters contul

| marta3004 explică (pentru Drimmero):

Da sigur te cred.De unde stii tu asta?

| Drimmero a răspuns (pentru marta3004):

Il aveam la prieteni, nu mai figureaza in lista mea, stiu de cine vorbesti,, e fanul lui Liverpool pe care-l mai sicanam din cand in cand eu.

| marta3004 explică (pentru Drimmero):

Daca radeai de el inseamna ca te-a sters de la prieteni si de asta nu iti mai apare. Si pe mine m-a sters mai demult cand era suparat pe mine de ceva.

| Drimmero a răspuns (pentru marta3004):

Si-a sters contul,, nu-l mai gasesti nicaieri.

| marta3004 explică (pentru Drimmero):

Asa e, ai avut dreptate sad L-a intrebat o fata pe skype si i-a spus ca si-a sters de tot contul pe TPU si poate isi face altul alta data.

| Drimmero a răspuns (pentru marta3004):

Esti iubita lui cumva?

| marta3004 explică (pentru Drimmero):

Nu, as vrea eu. Poate numai in vise.
Am fost colegi de clasa mai demult dar dupa aceea a plecat cu parintii lui in alta tara si nici nu mai vrea sa vorbeasca cu mine de mai mult timp din cauza ca e suparat pentru ceva. In fine, nu mai intru in detalii.

| Drimmero a răspuns (pentru marta3004):

Ce poveste cu adevarat interesanta!

| marta3004 explică (pentru Drimmero):

Mda. Poti sa faci misto cat vrei de mine ca nu imi pasa de parerea ta.

| Drimmero a răspuns (pentru marta3004):

Si daca-ti zic ca nu rad deloc de tine m-ai crede?