| anonim_4396 a întrebat:

Al. De fiecare data cand vreau sa intru pe un server la cs 1.6, imi apare eroarea cu " Connection To Server Timed Out "
http://i51.tinypic.com/2qlzxnq.jpg
ce pot sa fac? ...am sters cs cu totul, am curatat apoi registry cu ccleaner, am reinstalat cs iarasi, tot asa face. .intodeauna mi-a mers, tot cs asta l'am folosit pentru ca e cel normal si merge bine, acum parca a innebunit, mentionez totusi ca inainte sa-mi apara prostia aia de eroare, jucam pe un server si adminul tot imi zicea ca imi da nu stiu ce comanda care imi strica cs-ul, credeam ca destroy, dapoi nu stiu. ma poate ajuta cineva pls. nu stiu ce sa mai fac

2 răspunsuri:
| Assassins a răspuns:

Scri in consola cl_timeout 30

| tzintzi a răspuns:

Downloadeaza un cs1.6 clasic.Inainte sa intri pe serverul ala pe care ai luat Destroy intra pe altele sa vezi daca iti merge.
Presupun ca daca ai tot csul acela in pc ti-a dat Destroy si de aceea iti apare Connection time out.